Organizasyon

X

Turizm, organizasyon, fitness işletmeciliği, tenis akademisi ve restorancılık sektörlerinde 2003 yılından beri hizmet veren GD Grup markasıdır. 

www.gdacademia.com

2013’te kurulan 73 Organizasyon değişen pazarlama iletişimi dünyasında sanata, markaya, mekana özel verdiği kişiselleştirilmiş hizmetler ile fark yaratan etkinlik-organizasyon firmasıdır.

www.73organizasyon.com

Resmi Partnerler

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bozcada Kaymakamlığı, Bozcaada Belediyesi,

Türkiye Atletizm Federasyonu, Bozcaada Turizm İşletmeleri Derneği, Çanakkale Gestaş

Kültür ve Turizm Bakanlığı

13 - 14 Eylül 2019 tarihleri arasında Bozcaada'da düzenlenecek olan uluslararası "Run The Island Bozcaada" Festivali'nin gerek Bozcaada'nın, gerekse de spor turizmi alanında ülkemizin uluslararası boyutta tanıtımına katkı sağlayacağı değerlendirilmektedir.

Söz konusu festivalin önümüzdeki yıldan itibaren uluslararası takvime girecek olması ve yabancı sporseverlerin bu etkinliğe katılımı ülkemiz tanıtımı açısından önem arz etmektedir.

Bakanlığımızca da desteklenen "Run The Island Bozcaada" Festivali'nin başarılı geçmesi dileğiyle teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Bozcaada Kaymakamı İbrahim Gültekin


Değerli misafirler,
Bozcaada, çağlar boyunca Ege’nin kapısı olarak bilinmiştir. Ülkemizin turizm destinasyonlarından biri olup düzenlenen etkinliklerle her yıl daha fazla turistin konakladığı Bozcaada, dünya kültür mirası sayılabilecek derin bir geçmişe sahiptir. Adanın misafirlere en yüksek seviyede hizmet vermesi için tüm birimler koordineli olarak çalışmaktadır. Bozcaada eşi benzeri olmayan bir doğal güzelliğe sahiptir.Yanı sıra katıldığımız Turizm Fuarı ’na “Destinasyonlar Dalında En Başarılı Ekip Çalışmasını Gerçekleştiren Stant” olarak ödülle ayrılmanın gururunu yaşıyoruz. İlçemizin gelişimine yardımcı olacak her türlü projeye sıcak yaklaşıyoruz. Bozcaada’da turizmin çeşitlenmesi için atılması gereken birçok adım var. Hedefimiz adamızda turizmin daha nitelikli hale gelmesi ve bu noktada umuyorum ki Run The Island Bozcaada Yarış Festivali de başarıyla yapılacaktır. Şimdiden herkese bu çalışma özelinde başarılar diliyorum.

Bozcaada Belediye Başkanı Dr.Hakan Canyılmaz


Değerli sporseverler,
Bozcaada, içindekilerle ve onu sevenlerle güzel. Bozcaada için birçok tanımlama yapılır ‘Spor, Sanat ve Turizm Adası. İlçemize değer katan her türlü etkinliği destekliyoruz. Eski Yunan' da, halk ozanı Homeros' un yazdığı varsayılan İlyada Destanı, Batı edebiyatının en eski örneği ve tüm zamanların en güzel şiirlerinden sayılır. Çağlar boyunca Bozcaada, Homeros’ un tanıklığına dayanılarak, Troya’ nın karşısındaki ada olarak tarif edilmiş. Homeros da, Bozcaada’dan eserinde bahsetmektedir. Homeros, ozanlığın ve bilgeliğin ötesinde, yaşama ve mimariye yön vermiştir. Biz de Bozcaada’da yaşamın tüm renklerine dokunan; tiyatrodan, resme, müzikten spora dek geniş bir çerçevede seçki sunan doyurucu etkinlikler düzenliyoruz. Umuyorum ki Run The Island Bozcaada Yarış Festivali de başarıyla hayata geçtikten sonra gelenekselleşerek adamızın marka değerine pozitif katkı yapacaktır. Bu etkinliğin parçası olacak ve organizasyonunda emeği geçecek tüm kurumlara, birimlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar


Değerli atletizm severler,

Türkiye Atletizm Federasyonu olarak tüm ülke sathında halkımızı pistlere çekmek için kilit noktanın yol yarışlarından geçtiğinin farkındayız. Bugün Türkiye Atletizm Federasyonu takviminde 100’ün üzerinde yol yarışı bulunuyor. Bu yarışmaların kalitesini ve katılımını artırmak için ilgili birimlerimiz çalışmalarını sürdürüyor. 2016’da EA yetkilileriyle gerçekleştirdiğimiz seminerin ardından yarışlarımızın EA değerlendirmesine de girip 5 Yıldız, 3 Yıldız kategorilerine girdiğini görmek bizleri memnun ediyor. Takvimimizdeki yarışlardan birisi de 14 Eylül tarihinde yurdumuzun en güzel köşelerinden doğa harikası Bozcaada’da yapılacak. Bozcaada Yarış Maratonu ve 10K Koşusu için yüzlerce atletizm sever temiz havada ve harika bir manzara eşliğinde koşmanın keyfini yaşayacak. Sağlıklı bir yaşam için hepinizi bekliyoruz.

21 K Yarışı

 

Birinci 5.000 TL

İkinci 3.000 TL

Üçüncü 1.000 TL

11 K Yarışı

Birinci 3.000 TL

İkinci 1.500 TL

Üçüncü 750 TL

36 - 44 Yaş

 

Birinci 500 TL

İkinci 400 TL

Üçüncü 300 TL

Tırmanma Etabı

 

Birinci 1.500 TL

İkinci 1.000 TL

Üçüncü 500 TL

45 - 54 Yaş

 

Birinci 500 TL

İkinci 400 TL

Üçüncü 300 TL

55 - 64 Yaş

 

Birinci 500 TL

İkinci 400 TL

Üçüncü 300 TL

65 Yaş üstü

Birinci 500 TL

İkinci 400 TL

Üçüncü 300 TL

Çocuk yarışı

 

Birinci 500 TL

İkinci 400 TL

Üçüncü 300 TL

© 2019 by RUN THE ISLAND BOZCAADA